EVİNİZİ GÜZELLEŞTİRİN


YENİ eVo ÇOK AMAÇLI ŞARJLI ALET İLE DELİN, KESİN, ZIMPARALAYIN

BLACK+DECKER™ markasının yeni eVo Çok Amaçlı Şarjlı Aleti ile gerçekleştirmeniz gereken her türlü Kendin Yap işini bitirebilirsiniz. 14.4V, 1.3Ah Lityum İyon akü ve patentli kafa değiştirme özelliği, ürünü şarjlı matkap/tornavida, dekupaj testere ve zımpara olarak kullanmanıza imkan verir. Basitçe mevcut kafayı çıkartın ve farklı bir kafa ile ürünü bir matkaptan dekupaj testereye veya bir zımparaya dönüştürmek için değiştirin.

eVo hakkındaki en yeni bilgilerden haberdar olmak için kayıt olun

eVo ve diğer BLACK+DECKER™ ürünleri hakkındaki en yeni bilgilerden haberdar olmak için kayıt olun. Eğer bir eVo ürününe sahipseniz burada da kayıt ettirebilirsiniz.

eVo

eVo'nun Kendin Yap uygulamalarında nasıl kullanıldığını görün

Matkap/Tormavida

Tam dolu bir aküyle bu matkap/tornavida çamda 38 adede kadar 18mm çapında delik delebilir veya çamda 250 adet 40mm çapında vidayı vidalayabilir. Bu değerler yaklaşık 30 adet demonte mobilya montajına eşdeğerdir.

Dekupaj Testere

Tam dolu bir aküyle bu dekupaj testere, yaklaşık 6 x 6m (36m²) boyutlarında bir odaya denk gelen 19.5m laminat parkeyi kesebilir.

Zımpara

Tam dolu bir aküyle bu zımpara makinesi 1.5 kapıya denk gelen 2m² bir alanı zımparalayabilir.

Teknik Özellikleri

Her türlü delme ve vidalama işleriniz için Matkap/Tormavida kafasını kullanın. 0-700dev/dak ve 19Nm tork kuvveti, ahşap (25mm) ve metalde (10mm) en geniş delikleri delmek için yeterli olan hız ve gücü sağlar.

Ahşap, plastik ve metalde her türlü kesme işlerini tamamlamak için Dekupaj Testere kafasını yerine takın. 0-2500 dev/dak ve 13mm derinlik hareketi uzun düz kesme veya detaylı kavisli kesme için hızlı ve hassas kesim sağlar. Anahtarsız bıçak değiştirme özelliği bıçak değiştirmeyi kolay ve hızlı hale getirir.

Ürünü bir zımpara makinesine dönüştürmek için Zımpara kafasını takın. 0-8500 dev/dak titreşim hareketi ve 2° yörünge hareketi, kapılar, pencere kasaları, merdiven trabzanları ve süpürgelikler gibi girintili çıkıntılı alanları zımparalarken mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar. Zımparalanırken çıkan tozu en aza indirmek için toz emme adaptörünü kullanın. Kompakt tasarım ve elektronik hız ayarı olağanüstü kontrol ve mükemmel pürüzsüzlük sağlar.